ATA TAŞIMACILIK

ATA TAŞIMACILIK
Kaliteli ve güvenilir taşıma denilince akıllara gelen Ata taşımacılık yıllardı sektörde hizmet vermekte ve bu neden ile de nakliyat sektöründe oldukça tecrübe kazanmıştır. Ata asansör taşımacılık olarak bizler sadece eşya değil aynı zamanda güven de taşıdığımızın farkındayız. Bizler eşyalarınıza kendi eşyamız nazarı ile baktığımız için işimizde hataya izin vermiyoruz. Kalifiye personelimiz eşyalarınızın paketlenmesinde transferine kadar her aşamada büyük bir hassasiyet göstermektedir. Taşıma işleminin her aşaması nakliye öncesinde büyün bir titizlik ile planlanır.
Paketleme esnasında tüm hijyen kurallarına uyulmaktadır. Oldukça geniş bir araç filosuna sahip olan Ata evden eve taşımacılık büyük ya da küçük hacimli pek çok eşya için uygun araca sahiptir. Taşıma işlemi öncesinde eşyanın durumuna bakan ekibimiz gerekli olan notları tüm detayları ile alır ve taşıma gününde nakliye işlemi esnasında ihtiyaç duyulacak tüm gereçleri bulundurur. Bizler uzun yıllardır pek çok kişi ve de kurum ile çalıştık ve yaptığımız her işten sıfır hata ile çıktık.
Bizler ile çalışmaya karar verdiğiniz andan itibaren sizlere memnuniyet ile yardım edecek olan kaliteli bir ekip ile karşılaşacaksınız. Kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile müşterine sunmayı misyon edinmiş olan Ata evden eve asansörlü taşımacılık olarak bizler müşteri odaklı hizmet anlayışımızdan hiçbir zaman vazgeçmedik. Nakliyede güvenilir hizmetin adresi olan nakliye firmamız müşterinin ne istediğini bilir ve hizmetlerini o yönde verir.

Lütfen Sizde Bir Yorum Bırakın

You must be logged in to post a comment.

erdemli nakliyat firmalarıNakliyat öncesi sorulan sorularevini tasitacaklarin dikkatine