ATA TAŞIMACILIK

ATA TAŞIMACILIK
Günümüzde her türlü nakliye ve taşımacılık hizmeti veren firmaların sahip oldukları kalite, imkanları ölçüsünde olmaktadır. Bu alanda gerek araç ve teknik imkanlarıyla gerekse uzman ekipleri ile firmamız önemli bir konuma sahiptir. Her türlü taşımacılık hizmetini sunan firmamızın tercih edilmesi durumunda zaman, kalite ve keyif farkı görülecektir. Öncelikle bilinmektedir ki firmamız ile iletişim kurulması halinde gerekli bilgiler alınabilmektedir. Ata taşımacılık ile sigortalı ve zahmetsiz bir şekilde istenilen adrese eşyalar götürülmektedir.
Uygun fiyatlarda yapılan Ata evden eve taşımacılık işlemlerinde eşyaların hasar alması ise söz konusu değildir. Bunun için gerekli tedbirler alınmakla birlikte tecrübeli kişiler tarafından yapılan taşıma işlemlerinde risk alımı mümkün değildir. Taşıma işlemleri kadar önemli olan paketlemelerde ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bundan dolayı eşyaların belli bir sıra ve düzene göre konulması mümkün olmaktadır. Böylelikle zarar görme riski olan eşyalar çok daha uygun bir şekilde paketlenmektedir. Kırılabilir olan cam, seramik gibi ürünler büyük kolilere yerleştirilmektedir.
Bunun dışında kitap gibi daha ağır eşyaların kolilemesinde ise küçük kutular tercih edilmektedir. Paketlemelerde ambalaj kullanılmaktadır. Battaniye, çarşaf gibi fayda sağlamayan ürünlerin kullanımı söz konusu değildir. Ayrıca taşıma işlemlerinde merdiven boşluklarına denk gelme ihtimali olan çıkıntılı bölümlerde sarılmaktadır. Ata asansörlü taşımacılık hizmetinde asansör düzeneği de tercih edilebilir. Son derece kolay ve hızlı bir şekilde kurulumu balkona yapılan asansörlü düzenek ile eşyalar daha güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Lütfen Sizde Bir Yorum Bırakın

You must be logged in to post a comment.

erdemli nakliyat firmalarıNakliyat öncesi sorulan sorularevini tasitacaklarin dikkatine